Zvažujete kúpu jazdeného vozidla u nás, no radi by ste mali istotu ako pri novom vozidle s továrenskou zárukou? K našim vozidlám Vám vieme zabezpečiť predĺženú záruku až na 3 roky, ktorá kryje náhle mechanické a elektronické poruchy.

Záruka je istota
Nákup vozidla je jedno z najdôležitejších finančných rozhodnutí, ktoré človek alebo rodina musí urobiť. Ak zvažujete kúpu ojazdeného vozidla, je potrebné zohľadniť ako vysokú vstupnú investíciu za samotné vozidlo, tak aj riziko možných dodatočných nákladov na opravy vozidla. Pokiaľ sa chcete tejto situácii vyhnúť, je pre Vás možným riešením zabezpečiť si predĺženú záruku, ktorá poskytuje výhody zrovnateľné so zárukou výrobcu.

DEFEND Car Protect
kryje náhle a nepredvídateľné vnútorné mechanické alebo elektrické poruchy poisteného motorového vozidla. Pokiaľ by Vám nečakane odišla prevodovka, spojka, motor či iná súčiastka, s predĺženou zárukou nemusíte siahať hlboko do vrecka.

Programy DEFEND Car Protect

Program DELUXE
DEFEND Car Protect DELUXE je možné dohodnúť na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 6 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 160 000.
Viac informácií

Program ADVANTAGE
DEFEND Car Protect ADVANTAGE je možné dohodnúť na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 6 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 200 000.
Viac informácií

Program COMFORT
DEFEND Car Protect COMFORT je možné dohodnúť na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 10 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 250 000.
Viac informácií

Program PLUS
DEFEND Car Protect PLUS je možné dohodnúť na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 15 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 300 000.
Viac informácií