Ponuka na mieru

Dovoz vozidiel

Nevybrali ste si z našej ponuky vozidiel? Nevadí! Dovezieme Vám vozidlo podľa Vášho výberu.

Vozidlo na objednávku riešime na profesionálnej úrovni. Každé jedno vozidlo je preverené a s kompletnou históriou servisných záznamov vrátane poistných udalostí.
Naša firma sa zaoberá predajom motorových vozidiel už 20 rokov. Za túto dobu sme nazdviazali spoluprácu s viacerými významnými partnermi v celej Európe. Denne máme na výber z ponuky naších partnerov okolo 800 vozidiel. Ak máte predstavu o svojom vysnívanom vozidle ste na správnom mieste a my Vám ho nájdeme. Stačí ak vypíšete formulár dole a dohodneme sa na ďalšom postupe. Vaše vysnívané auto je na dosah, veľmi radi Vám v tom pomôžeme!
Vozidlo na objednávku sa rieši vopred zálohou 20 - 30% z ceny vozidla a vyberiete si z ponuky vozidiel, ktoré Vám budeme posielať s kompletnými informáciami o vozidle. Nedokážeme Vám však pomôcť s vozidlami staršímí ako 5 rokov. Zvyšnú kúpnu cenu platíte až pri kontrole a prevzatí vozidla u nás na prevádzke.

Dodacia lehota od výberu Vášho vozidla sú 1 - 3 týždne. Všetko závisí od lokácie vozidla. S prihlásením vozidla Vám samozrejme s radosťou pomôžeme a Vám ostáva riešiť už len radostné užívanie Vášho nového vozidla. Pokiaľ máte ešte nejaké otázky radi Vám odpovieme na naších telefónnych číslach..